fbpx

Praktijkcoördinator voor BBL-leerlingen en stagiairs

De bouwvak is weer voorbij en na een welverdiende vakantie voor onze medewerkers zijn wij weer volop aan het werk. Ook onze leerlingen en stagiairs zijn weer begonnen met zowel het werk als met hun school. Om deze groep te begeleiden is Wilfred Ensing gestart als praktijkcoördinator, wij vinden het namelijk belangrijk om al onze leerlingen en medewerkers in hun opleidingen te begeleiden en ze een goede, leerzame werkplek te bieden.

Waarom een Praktijkcoördinator?

Wij signaleren dat met name BBL-leerlingen, stagiaires en zij-instromers het soms lastig vinden om zowel hun weg te vinden op school als bij ons in onze organisatie. Mede door de vele afwisselende projecten en de drukte op de werkvloer hebben wij ervoor gekozen een praktijkcoördinator van Jans Trainingen (onderdeel Jans Uitzendbureau) in te zetten. Wilfred Ensing verzorgt het contact tussen scholen/UWV, werkbegeleiders en de leerling/zij-instromer. Ook voorziet de praktijkcoördinator in aanvullende training bij bijvoorbeeld het behalen van het VCA.

We wensen de leerlingen en stagiairs een leerzaam jaar tegemoet.

Klik hier voor meer informatie over Jans Trainingen.