fbpx

Opdrachten blijven binnenkomen bij Hamer Asbestsanering!

Hamer Asbestsanering

Onze afdeling Asbestsanering bestaat ondertussen drie jaar en blijft groeien. In 2015 behaalde Hamer het SC-530 certificaat en sindsdien zijn we zelfstandig asbestsaneerder.

De afgelopen weken is onze afdeling Asbestsanering druk geweest met het saneren van achttien portiekwoningen in Hoogezand. Daarnaast zijn er vier grote boerderijen met opstallen asbestvrij gemaakt waarna deze gesloopt zijn en het gebied is teruggegeven aan de natuur.

In juli 2017 hebben wij de opdracht gekregen van KPN om twaalf bunkers te saneren. Op dit moment zijn wij de bunker in Assen aan het saneren en zijn we ruim over de helft met het saneren van al deze bunkers. Na Assen zullen de laatste bunkers nog volgen. Bij alle bunkers moeten de luchtbehandelingskast en de noodstroomaggregaat ruimte gesaneerd worden.

Naast de bunkers voor KPN hebben we nog een aantal projecten lopen, onder andere:

  • Asbestsanering bij defensie in Lettele;
  • Golfplaten saneren bij een kapschuur in Klarenbeek;
  • Plafond saneren in een woning te Apeldoorn;
  • Asbestsanering bij een garage in Haren (Groningen);
  • Woning saneren te Wageningen.

Benieuwd naar de mogelijkheden van onze afdeling Asbestsanering? Kijk dan hier.
Of neem voor meer informatie contact op met Stefan Visscher, Projectmanager Asbestsanering.